ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارزش درس خواندن در نظر من چقدر است؟؟((بسيار پند آموز ، بخوانيد تا مثل من نشويد))
10-04-2013, 12:31 PM
ارسال: #1
ارزش درس خواندن در نظر من چقدر است؟؟((بسيار پند آموز ، بخوانيد تا مثل من نشويد))
((اين قسمت را براي بچه هايي كه درس نمي خوانند نوشتم. شايد يك جرقه زده شود و بيدار شوند و يك تكاني به خودشان بدهند.))
اين حكايت دانشگاه رفتن و درس خواند من از زماني شروع شد كه (حدوداس سال 1381 بود) من به علت اينكه در شغل خدمات كامپيوتري دست زياد شده بود مجبور شدم از اين كار دست بكشم. آقا به هر دري زديم تا كار پيدا كنيم. حتي اداره كار اصفهان هم رفتيم. آن زمان وام خود اشتغالي ميدادند. ما هم گفتيم برويم و آنجا پرونده تشكيل بدهيم. شايد فرجي شود. رفتيم و بعد از كلي دوندگي پرونده تشكيل داديم و رفتيم به امان خدا و قرار شد تا هفته ديگر كه دوباره پيگيري كنيم. دوباره مراجعت كرديم و ديديم كه از پرونده من و نفر بعدي من كه هر دو باهم پرونده تشكيل داديم خبري نيست. خيلي ناراحت شديم. البته اين نكته را هم گويم كه برخورد دست اندر كاران اداره كار اصفهان با ما خيلي بد بود و اين مساله زماني بيشتر شد كه ما گفتيم كه براي ثبت نام وام خود اشتغالي آمده ايم. يك خانمي آنجا بود كه مسئول اين كار بود ، آنقدر عصباني شد كه انگار قرار بود از جيب پدر ايشان به ما وام بدهند. ((پشت پرده: خانم . . . . اميدوارم يك روز اين خاطره را بخواني و اين را بفهمي كسي كه بيكار است همان بيكاري از صدها زجر براي او بد تر است. آنوقت تو كه اين كار اداري دولتي را داري و مثلا قرار شده امين مردم باشي ، پرونده ما را گم مي كني؟؟؟== البته ماه رمضان سال 91 بود که برای یه کاری رفتم اداره کار اصفهان همون خانوم رو دیدم این بار ارتقای شغلی پیدا کرده بودند و ظاهرا روزه هم بودند بنده یه سوال پرسیدم و ایشون هم با اون شیکم ورقلمبیده دو تنی با کلی ناز و عشوه به من گفتن با زبون روزه چند باررررر براتون تو