ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود نمودا ERD و DFD آموزشگاه در قالب فایل Word
10-27-2017, 06:31 AM
ارسال: #1
دانلود نمودا ERD و DFD آموزشگاه در قالب فایل Word
در موسسه آموزشي فعاليت هاي زيادي صورت مي گيرد ، درابتدا يك فرد به موسسه مراجعه مي كند ، و درخواست ثبت نام مي گند .پس از پركردن فرم ثبت نام كه شامل مشخصات كامل آن فرد مي باشد ، اين فرم در مكاني ذخيره مي شود و ساعت ، تاريخ شروع كلاس و روز كلاس توسط مسئولين موسسه به شخص مراجعه كننده ( دانشجو )اعلام مي شود و پس از تاييد او نام اين فرد در ليست افرادي كه در دوره شركت مي كنند نوشته شده و يك كپي نيز از اين ليست براي مركزي كه قرار است در آن مركز از افراد امتحان گرفته شود فرستاده مي شود .
در طول مدت دوره هر جلسه حضور و غياب افراد ثبت مي شود و در پايان هر دوره افرادي كه در كل جلسات شركت كرده اند به مركز براي دادن امتحان معرفي مي شوند .
از طرف ديگر در زمان مشخص روز ، ساعت و تاريخ امتحان به اطلاع افراد رسانده مي شوند . بعد از اينكه امتحان افراد به پايان رسيد نمره هر فرد به موسسه فرستاده مي شود و در مكاني ذخيره و بايگاني مي شود .
با توجه به مطا لب فوق تا حدودي با فعاليت هاي يك موسسه آشنا شده ايد و مشاهده كرديد كه در اين گونه موسسات اطلاعات فراواني نگهداري مي شود .تصور كنيد زماني كه نياز است مشخصات فردي را مثلا شماره تلفن يك فرد را تغيير دهيد بايد كل اطلاعات افراد را بررسي كنيد و شخص مورد نظر را پيدا كنيد تا توانيد تغييرات را انجام دهيد .
بنا براين نياز به برنامه كارآمدي داريم كه در كمترين زمان اطلاعا ت را جستجو كند و يا حجم زيادي از اطلاعا ت را در مكان كوچكتر با حداقل تكرار در اطلاعات ذخيره كند .
براي ايجاد يك برنامه كه بتواند كليه اطلاعا ت موسسه را ذخيره كند نياز به يك پايگاه داه است كه توانايي مديريت و نگهداري اطلاعات را داشته باشد .
و از طرف ديگر براي اينكه افرادي كه با اين برنامه سروكار دارند ممكن است با برنامه ‌ SQL آشناي كامل نداشته باشند و يا تايپ كردن هر كد و دستوربراي آنها كمي مشكل با شد با استفاده از برنامه فرم هاي را طراحي مي كنيم كه براي همه كاركردن با اين برنامه راحت وآسان با شد و همه بتوانند با اين برنامه كار كنند .
دانلود فایل در قالب WORD:
http://forum.a00b.com/upload/Uploads/636...RD_DFD.doc


==================================================
طراحی وب سایت
پروژه های برنامه نویسی تجاری
دانلود پروژه های ASP.NET وب سایتهای آماده به همراه توضیحات
دانلود پروژه های سی شارپ و پایگاه داده SQL Server همراه توضیحات و مستندات
دانلود پروژه های UML نمودار Usecase نمودار class نمودرا activity نمودار state chart نمودار DFD و . . .
دانلود پروژه های حرفه ای پایگاه داده SQL Server به همراه مستندات و توضیحات
پروژه های حرفه ای پایگاه داده Microsoft access به همراه مستندات و توضیحات
دانلود پروژه های کارآفرینی
دانلود گزارشهای کارآموزی کارورزی تمامی رشته های دانشگاهی
قالب تمپلیت های آماده وب سایت ASP.NET به همراه Master page و دیتابیس
برنامه های ایجاد گالری عکس آنلاین با ASP.NET و JQuery و اسلایدشو به همراه کد و دیتابیس SQL کاملا Open Source واکنشگرا و ساده به همراه پایگاه داده
==================================================
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان