ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادای احترام به کسانی که در حق بنده حق داشته اند و دارند
06-25-2014, 11:53 AM
ارسال: #1
ادای احترام به کسانی که در حق بنده حق داشته اند و دارند
از هر دري نوشتيم الا از استاد خودمون كه اين همه چيز در مورد اينترنت به من ياد داد. يك روز نشسته بوديم كه عمو شار با خانواده به ديدن ما آمدند. البته از تهران به اصفهان آمدند. از هر دري حرف زديم. يك دفعه عمو شار گفتند كه دومينهات را در كجا ثبت مي كني و از كجا هاست مي خري. من هم كه براي اولين بار بود اين حرفها را مي شنيدم اومدم بگم از ساندويچي سر كوچه كه يهو گفتم از شركت خودمان. ((حالا شركت خودمان در آن زمان هيچ ارتباطي به كامپيوتر نداشت)) به هر حال واسه اينكه كم نيارم اين رو گفتم. بعد عمو شار به من گفتند كه برو از http://www.persiantools.com هاست بخر و اسم من رو هم بگو. حتما تحويلت مي گيرن. آقا ما هم دل به دريا زديم و بعد از يك دوره 4 ماهه در مورد اينترنت و وب سايت سازي اولين كارمون رو شروع كرديم. البته بماند كه من پوستي از فروشنده كندم كه بعدا فهميدم. صفر كيلومتر بودم و تا اومدم ياد بگيرم شدم مثل اين آقا كه پائين ميبينيد:

[تصویر:  6353933518138129440stop.gif]

در حدود پنجاه و هفت ايميل به فروشنده زدم در عرض سه روز. البته فقط به خاطر گل روي عمو شار به من چيزي نگفتند و جواب من را با روي باز دادند. ((اخلاقي: من هم از همان روز هر كس سوالي داشت با حوصله تمام جواب مي دادم)) القصه ((الخاطره)) با هر جون كندني بود اولين كارمون را با پانزده روز تاخير فرستاديم بالا. البته ارزش داشت. چون در آن زمان به علت فشاري كه به من وارد شد توانستم تجارب با ارزشي را بدست بياورم. البته هميشه وقتي كم مي آوردم مي رفتم سراغ عمو شار. اين عمو شار هميشه بيست قدم و يا بيشتر از من جلوتر بود و جوابهايي را كه من در اصفهان هم نمي توانستم به سادگي به دست بياورم به راحتي به من مي گفت. اين عمو شار واقعا يك استاد تمام عيار اينترنت و برنامه نويسي است. البته در حال حاضر اداره كننده يك شركت بزرگ تبليغاتي تلوزيوني و اينترنتي است. حالا ببينيد. در اين لحظه است كه شاعر مي فرمايد هر چه درخت بار بيشتري داشته باشد سربه زيرتر است. با اين همه علم حتي يك بار هم پهلوي من يك بار هم كلاس بالا نذاشت. همين مسائل درس است. شايد يكي از دلايل پيشرفت عمو شار همين باشد. هر چه انسان افتاده تر باشد و به همنوعان كمك كند ((نون بدهد)) خدا هم به او كمك خواهد كرد. در هر حال اينجانب خود را مديون تمام عيار عموشار مي دانم و در اين لحظه با تمام وجود به عموشار سلام گرم مي فرستم و آرزوي موفقيت براي اين مرد مي نمايم.
البته كسي كه با راهنمائيهاي خود اينجانب را راغب به ادامه تحصيل كرد همين عمو شار بود. داشت يادم مي رفت. عمو شار يك سايت توپ هم داره كه تقريبا هر روز آپديت ميشه. البته بيشتر تبليغاتي هست. در مورد خدمات شركتشون.
اين هم لينكش: http://www.shaar.com
اين هم عكس عمو شار:

[تصویر:  6353933532146720770parviz-2.jpg]

خيلي مخلصم عمو شار. ايشالا بعد از پايان تحصيلات قسمت بشود تا جبران اين همه زحمات و خوبيهاي شما را بنمايم.

كوچك شما
ali

==================================================
طراحی وب سایت
پروژه های برنامه نویسی تجاری
دانلود پروژه های ASP.NET وب سایتهای آماده به همراه توضیحات
دانلود پروژه های سی شارپ و پایگاه داده SQL Server همراه توضیحات و مستندات
دانلود پروژه های UML نمودار Usecase نمودار class نمودرا activity نمودار state chart نمودار DFD و . . .
دانلود پروژه های حرفه ای پایگاه داده SQL Server به همراه مستندات و توضیحات
پروژه های حرفه ای پایگاه داده Microsoft access به همراه مستندات و توضیحات
دانلود پروژه های کارآفرینی
دانلود گزارشهای کارآموزی کارورزی تمامی رشته های دانشگاهی
قالب تمپلیت های آماده وب سایت ASP.NET به همراه Master page و دیتابیس
برنامه های ایجاد گالری عکس آنلاین با ASP.NET و JQuery و اسلایدشو به همراه کد و دیتابیس SQL کاملا Open Source واکنشگرا و ساده به همراه پایگاه داده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
06-25-2014, 12:21 PM
ارسال: #2
RE: ادای احترام به کسانی که در حق بنده حق داشته اند و دارند
در این بخش نام افرادی که بیشتر از بقیه به گردن اینجانب حق داشته و دارند رو می نویسم:
1- خانم فاتحی (معلم اول ابتدایی سال 1364 دبستان سید رضی اصفهان - خوابگاه - روبروی بلوک 30 سال تحصیلی 63 - 64)
2- خانوم روحانی (معلم دوم ابتدایی سال 1365 دبستان لاله اصفهان - خوابگاه - روبروی بلوک 38 سال تحصیلی 64 - 65)
3- خانوم رحیمی (معلم سوم ابتدایی سال 1366 دبستان لاله اصفهان - خوابگاه - روبروی بلوک 38 سال تحصیلی 65 - 66)
4- خانم رضایی (معلم چهارم ابتدایی سال 1367 دبستان شهید شیرودی مسجد سلیمان - روستای روبروی منازل سازمانی هوانیروز سال تحصیلی 66 - 67)
5- خانم زنجانی (معلم پنجم ابتدایی سال 1368 دبستان شهید مدنی - مسجد سلیمان - کیلومتر 1 جاده مسجد سلیمان شوشتر سال تحصیلی 67 - 68)
6- آقای رحیم رجبی (در زمانی که بنده کلاس چهارم ابتدایی بودم با کمک ایشون و پدرم و آقای علیزاده تلاوت قرآن رو یاد گرفتم سال 1368)
7- آقای بهرامی کرمانشاهی (به بنده شنا رو آموزش دادند - مسجد سلیمان حدودای سال 1368)
8- آقای عالی پور (مدیر مدرسه راهنمایی شهدای هوانیروز سال 1369)
9- آقای رخزادی (مدیر مدرسه راهنمایی شهید نصرت زاده سنندج سال 1370)
10- آقای اشرف هدایت نژاد (ناظم مدرسه راهنمایی شهید نصرت زاد سنندج سال 1371)
11- آقای محمدی معلم ادبیات سال سوم راهنمایی (شهید نصرت زاد سنندج سال 1371)
12- آقای پورتقی (همسایه در سنندج سال 1370 تا 1381)
13- آقای پورادعلی (مسجد سلیمان سال 1368 تا 1370)
14- آقای حسین پارسا (همسایه و همشهری)
15- آقای عباس علیزاده (مسجد سلیمان 1368)
16- آقای مهندس زاهد از سال 1364 تا کنون)
17- آقای حسن حاجی محمدی (از سال 1364 تا کنون)
18- آقای علا یونسی (کردستان تا سال 1381)
19- آقای سامان غفاری (کردستان تا سال 1381)
20- آقای دانیال ابراهیمی (کردستان تا سال 1381)

بعدا اگر حوصله ای باقی بود بقیه رو هم می نویسم.

طراحی وب سایت
پروژه های برنامه نویسی تجاری
دانلود پروژه های ASP.NET وب سایتهای آماده به همراه توضیحات
دانلود پروژه های سی شارپ و پایگاه داده SQL Server همراه توضیحات و مستندات
دانلود پروژه های UML نمودار Usecase نمودار class نمودرا activity نمودار state chart نمودار DFD و . . .
دانلود پروژه های حرفه ای پایگاه داده SQL Server به همراه مستندات و توضیحات
پروژه های حرفه ای پایگاه داده Microsoft access به همراه مستندات و توضیحات
دانلود پروژه های کارآفرینی
دانلود گزارشهای کارآموزی کارورزی تمامی رشته های دانشگاهی
قالب تمپلیت های آماده وب سایت ASP.NET به همراه Master page و دیتابیس
برنامه های ایجاد گالری عکس آنلاین با ASP.NET و JQuery و اسلایدشو به همراه کد و دیتابیس SQL کاملا Open Source واکنشگرا و ساده به همراه پایگاه داده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان