ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنندج مدرسه راهنمایی شهید نصرت زاد سال 1371
06-13-2014, 08:56 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-17-2023 12:29 AM، توسط ali.)
ارسال: #1
سنندج مدرسه راهنمایی شهید نصرت زاد سال 1371
سلام بر همه بازدید کنندگان عزیز. خاطره ای که می خوام امروز تعریف کنم در حقیقت فقط یک عکس با یک سری اسمه که مربوط میشه به زمانی که بنده در کلاس سوم راهنمایی در مدرسه راهنمایی شهید نصرت زاد سنندج در سال 1371 درس می خوندم.
اسامی بعضی از بجه های کلاس رو کامل می دونستم که نوشتم و اسامی بعضی دیگه رو حقیقتا بعد از این همه مدت یادم نیست. امیدوارم که بچه های داخل این عکس (همکلاسی های سابق بنده) هر جا هستن سالم و سلامت باشن.

[تصویر:  Sanandaj_1371_S.jpg]

اسم بچه ها از راست به چپ ایستاده ها:
آقای سعید امیری - آقای داریوش نوری - جناب آقای قصیری که از مسئولین محترم مدرسه بودند - آقای نیستانی - آقای رضا محمدی (شاگرد اول کلاسمون بودن) - آقای نوروزی - آقای رحیمی - آقای ترابیان - آقای حمید فرخی - آقای سرکوت جهانی فر - آقای هادی کائدی (بچه لرستان بود و خیلی خوش تیپ و با معرفت بود - آقای مهدی کشاورز (بچه شمال بود) - آقای مهدی قائمی (در رشته بکس خیلی حرفه ای کار می کرد) - آقای روح الله ملکی (بچه تهران بود و هم بکس کار کرده بود و هم کاراته و می تونست پاهای خودش رو 180 درجه راحت باز کنه و خیلی هم فرز بود) - آقای رزگار مرادی (اون زمون دارای خط 5 گونگ فو توآ بود. خدا من رو ببخشه یه روز به خاطر من که شیطنت کرده بودم اون بنده خدا رو بردند دم دفتر و خلاصه . . . من هم جرات نکردم برم و بگم) - آقای مهدی کرمی - آقای گرگی - آقای پیمان بیکس یاری - آقای مرتضی جوادی (یادش بخیر با هم می رفتیم کلاس ریاضی) - آقای صادقیان - آقای طباطبایی (ایشون هم بکس کار می کردن) - آقای سیروان محمدی (اولین کسی که در سال 70 وقتی وارد مدرسه راهنمایی شدم باهش دوست شدم. خیلی با مرام بود و اهل سنندج هم بود و کشتی کار می کرد) - آقای فاضل قربانی (فکر کنم الان فوق لیسانس ریاضیات باشند ایشون هم معلم ریاضی و هم ورزش بودند) - آقای محمد رضا به جنت (مبصر کلاس 4 ساله کلاس که آخرشم شد 5 ساله همیشه یه کمر بند چرمی دستش بود و بچه ها رو مثل جلادا کتک میزد . . . ) - آقای محمد جواهری.
اسم بچه ها از راست به چپ نیمه نشسته:
آقای راه خارکن - آقای رحیمیان - آقای ابراهیمی - آقای دده جانی (یادش بخیر بچه قروه بود و یک تفنگ بادی کالیبر چهار و نیم داشت و ساعتی کرایه می داد) - آقای اسد زاده (بچه تبریز بود و جودوکار خیلی ماهری بود. همیشه در زمانی که برف می بارید میرفت و گیر میداد به آقای گرگی و باهاش تمرینی جودو کار می کردن) - آقای رضا رفیعی (بچه کرمانشها بودن) - آقای رضا رضایی راد (فوتبالیست خیلی ماهری بودن و با ینده هم خیلی صمیمی بودن) - آقای پیام قربانی - آقای خزایی - آقای پیمان بهزادی - آقای ناصر علی اصغر نژاد (ایشون هم شاگرد اول کلاسمون بودند و بچه تبریز هم بودند) - آقای صالحی (بچه اصفهان بودند) - آقای محسن زاده (از بچه های بسیار مودب کلاس بودند) - آقای گلستانی - این بنده حقیر (علی نجف زاده)
اسم بچه ها از راست به چپ چهار زانو نشسته:
آقای هادی پاسپرتی - آقای جعفر زبیر غلامی - آقای کیوان محمدی (فوتبالیست خیلی خوبی بود و اهل سنندج بود) - آقای حمید روستایی

[تصویر:  6383840751545492390P1001s.jpg]

[تصویر:  6383840751545492391P1002s.jpg]

[تصویر:  6383840751545492392P1003s.jpg]

==================================================
طراحی وب سایت
پروژه های برنامه نویسی تجاری
دانلود پروژه های ASP.NET وب سایتهای آماده به همراه توضیحات
دانلود پروژه های سی شارپ و پایگاه داده SQL Server همراه توضیحات و مستندات
دانلود پروژه های UML نمودار Usecase نمودار class نمودرا activity نمودار state chart نمودار DFD و . . .
دانلود پروژه های حرفه ای پایگاه داده SQL Server به همراه مستندات و توضیحات
پروژه های حرفه ای پایگاه داده Microsoft access به همراه مستندات و توضیحات
دانلود پروژه های کارآفرینی
دانلود گزارشهای کارآموزی کارورزی تمامی رشته های دانشگاهی
قالب تمپلیت های آماده وب سایت ASP.NET به همراه Master page و دیتابیس
برنامه های ایجاد گالری عکس آنلاین با ASP.NET و JQuery و اسلایدشو به همراه کد و دیتابیس SQL کاملا Open Source واکنشگرا و ساده به همراه پایگاه داده
==================================================
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان